REFERENCE

Slečnu vizážistku Ivoon vřele doporučuji! 😊
Svatební Líčení i účes mělo na svatbě úspěch.. Krásně odvedená práce, pečlivost a preciznost zaručena.
Doufám, že ještě někdy budu mít tu čest a budu moct využít Ivončiny služby. 😊

 

Nikol Cvanová  doporučuje Ivoon Visage – vizážistka & vlasová stylistka.
Slečnu Ivoon doporučuji všem budoucím nevěstám. Super přístup, výborná komunikace, spolehlivost, účes i líčení bylo dle mých představ a ve všem mi vyšla vstříc.
Ráda bych poděkovala za skvělý přístup k zákazníkovi a perfektně odvedenou práci!👍 Mám jemné vlasy a Ivona dokázala i přesto vykouzlit krásný účes a líčení, které vydrželo i slzy štěstí! Je velmi precizní a věci dotahuje k dokonalosti!
Michaela Křivánková
Úžasná vizážistka i holka. Zatím jsme se spolu setkali jednou ale budu ráda když mě Ivonka bude ještě někdy líčit. Nejen že mě krásně nalíčila na focení ale dokonce i poradila co se týče denního líčení. Mohu jen doporučit 👌

 

Julie Podlasová
Výborná vizážistka. Veselá a komunikativní. Doporučuji 🙂

 

Kateřina Lorencová
Ivon je moc šikovná a úžasná vizážistka 🙂 Výsledek byl opravdu krásný a hezky jsem si u toho popovídaly 🙂 Můžu jenom doporučit!
Markéta Morávková 
Musím se přidat se svou zkušeností s Ivoon. Líčila mě na fotokatalog, nikdy předtím jsme se neviděli, a i tak na první pokus perfektně odhadla, jaké líčení se ke mě hodí a byla jsem úplně v šoku z její práce – v dobrém! 🙂 Make-up mi navíc bez problému vydržel celý den. 🙂  Rozhodně doporučuju všem!
Karina Lamačová 
Ivča je moc šikovná, velmi se mi líbilo její líčení i vlasový styling :))
Krystína Červová
Ivon je skvělá vizážistka, byla jsem s jejím výtvorem maximálně spokojená, navíc je hrozně milá:). Velmi dobře se mi s ní spolupracovalo a budu moc ráda, když nezůstane jen u té jedné spolupráce:)
Nikki Chrástová
Ivon je super vizážistka. Skvěle mě nalíčila, i během focení si všímala detailů a pobíhala mi upravovat make-up a vlasy. Doufám, že se v blízké době zase na něčem domluvíme a rozhodně doporučuji i ostatním. 🙂
Kateřina Drnovská
Ivonu mohu jen doporučit, je milá, profesionální a opravdu ochotná. Domluva s ní je vždy jednoduchá, při práci pak dbá na můj vlastní názor a je schopna se mu přizpůsobit. Profesionální make-up i styling, asistence při focení a mnoho zkušeností mluví za své. Děkuji, že můžeme spolupracovat!
Anna Soukupová
Děkuji za Makeup a za spolupráci, byla jsem spokojena. Ivon je vizážistka, která ví co komu sluší, je šikovná a dobře se s ní spolupracuje. Mohu ji doporučit:)
Více zde :
Hodnocení na Facebooku
https://www.facebook.com/Ivona-Kone%C4%8Dn%C3%A1-Viz%C3%A1%C5%BEistka-123880430845/reviews/
https://www.facebook.com/Ivona-Kone%C4%8Dn%C3%A1-Viz%C3%A1%C5%BEistka-123880430845/posts_to_page/